ב"שחקים" עושים טוב מכל הלב

בית הספר הרב תחומי למצוינות ולמנהיגות חברתית "שחקים" מוביל את תלמידיו להתנדבות ועשייה למען הקהילה. השנה, ציינו בבית הספר את "יום המעשים הטובים" בשיתוף פעולה, עם ביה"ס "אילנות" לחינוך מיוחד, בנהריה.

תלמידי כיתה ט' הלומדים במסלול השוחרות, מחנכת הכיתה ענת יגיל ומדריכי הכיתה יצאו אל בית הספר "אילנות". היום החל בארוחת בוקר משותפת והמשיך בבילוי משותף בתחנות היתוליות. תלמידי "שחקים" ליוו וסייעו לתלמידי "אילנות" ליהנות מהפעילויות המגוונות והמהנות.

במקביל, זכו תלמיד שכבת י' להשתתף בהרצאה מרתקת של אוריה ארפי אמו של תלמיד בית הספר "אילנות". במהלך ההרצאה שיתפה האם בקשיים הרבים ודרכי ההתמודדות היומיומיות עם מוגבלויות. בתום ההרצאה ציינו התלמידים שכעת הם מבינים יותר עד כמה העזרה והנתינה משמעותיים לקהילה.

יש לציין כי לאורך השנה, מוביל בית הספר את פרויקט "לגעת באילנות" המשותף עם בית הספר "אילנות" לחינוך מיוחד, בנהריה. במסגרת הפרויקט מאמצים תלמידי "שחקים" תלמידים בעלי צרכים מיוחדים הלומדים בבית הספר "אילנות" וחוגגים ביחד איתם את חגי ישראל ואירועים נבחרים.

בחטיבת הבינים כמדי שנה נערך הפנינג ענק ביום המעשים הטובים למען תלמידי החינוך המיוחד. הכיתות עם המחנכות התארגנו ומכרו דברי מתיקה ואוכל והכל במטרה טובה.

בהפנינג, הוקמו דוכני מזון רבים, מבחר המוצרים והאפשרויות היה רחב מאוד,החריצות והיוזמה של הכיתות  אפשרו להפנינג להיות כה מוצלח.