טקס חלוקת דיפלומות הנדסאי.

אמש בשעה 10:00 בבוקר התמלאה "ספריית שחק" בבוגרי מכללה נרגשים, בני משפחותיהם וצוות המכללה בהובלת חזי אדמוני. העילה לכינוס: חלוקת דיפלומות הנדסאי לבוגרים. מדובר במחזור השני שהחל לימודיו במסלול בכיתה ט' וסיים את המכללה. בין הנרגשים שהופיעו לטקס נרשמו גם מורי המכללה, דליה בר און המנהלת הפדגוגית, רכזי מגמות הנדסת מכונות והנדסת אלקטרוניקה ומחשבים.

לאחר סבב ברכות קצר, של מנהלת ביה"ס, שרה עובד, מנהל המכללה חזי אדמוני ורכזי המגמות המובילות דוד שטנדיג ושאדי קסיס, שמענו מפי כל אחד מהבוגרים על תפקידיהם בצבא. לאחר חלוקת הדיפלומות, חולקו גם מספר תעודות הצטיינות למספר בוגרים. הבוגרים ציינו כי ללא לימודי ההנדסאי לא היה מגיעים למסלולים האיכותיים והמסווגים בהם הם משרתים כיום. לפחות אחד מהם לומד כעת הנדסה. אין ספק כי הלימודים במכללה פתחו לתלמידים שער לחיים ולהצלחה.

מרגש במיוחד היה לראות את בוגרי מסלול טו"ב שסיימו את המסלול – בהצטיינות, כמו גם בוגר מח"ט פסגות שסיים בהצטיינות.

היה בוקר מיוחד שהזכיר לכולנו מהו השכר האמיתי שלנו כמורים ומחנכים – הגאווה לראות את תלמידינו מצליחים בדרך כש"לנו" חלק בהצלחתם. את הבוקר סיימנו בצילום תמונת מחזור על הדשא.

תודה לחזי ולצוות המכללה, למורי המכללה המסורים ולרחל פרי רכזת הבגרויות שלנו שעובדת מאחורי הקלעים כל הדרך עד לרגע הפקת הדיפלומות ולאילנה אדלר, מזכירת המכללה.